Y175087K1500S0L
pregled izdelka
Številka dela: Y175087K1500S0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 87.15K OHM 3/4W 0.001% AXIAL
Podatkovni listi: Y175087K1500S0L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 786 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 786 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y175087K1500S0L
Številka dela Y175087K1500S0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 87.15K OHM 3/4W 0.001% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 786 pcs Podatkovni list Y175087K1500S0L.pdf
Toleranca ±0.001% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm)
Serija HZ Odpornost 87.15 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 87.15 kOhms ±0.001% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil