Y175320K0000S0L
pregled izdelka
Številka dela: Y175320K0000S0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 20K OHM 1.25W 0.001% AXIAL
Podatkovni listi: Y175320K0000S0L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 899 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 899 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y175320K0000S0L
Številka dela Y175320K0000S0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 20K OHM 1.25W 0.001% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 899 pcs Podatkovni list Y175320K0000S0L.pdf
Toleranca ±0.001% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 1.25W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±0.001% 1.25W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil