Y1754100K000S0L
pregled izdelka
Številka dela: Y1754100K000S0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 100K OHM 0.001% 1.5W AXIAL
Podatkovni listi: Y1754100K000S0L.pdf
Stanje zalog 445 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 445 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1754100K000S0L
Številka dela Y1754100K000S0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 100K OHM 0.001% 1.5W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 445 pcs Podatkovni list Y1754100K000S0L.pdf
Toleranca ±0.001% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 100 kOhms ±0.001% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil