Y175420K0000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y175420K0000B0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 20K OHM 0.1% 1.5W AXIAL
Podatkovni listi: Y175420K0000B0L.pdf
Stanje zalog 681 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 681 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y175420K0000B0L
Številka dela Y175420K0000B0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 20K OHM 0.1% 1.5W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 681 pcs Podatkovni list Y175420K0000B0L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil