Y1755650K000V0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y1755650K000V0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 650K OHM 0.8W 0.005% AXIAL
Podatkovni listi: Y1755650K000V0L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 615 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 615 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1755650K000V0L
Številka dela Y1755650K000V0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 650K OHM 0.8W 0.005% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 615 pcs Podatkovni list Y1755650K000V0L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Serija HZ Odpornost 650 kOhms
Moč (Watts) 0.8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 650 kOhms ±0.005% 0.8W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil