Y1758500K000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y1758500K000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 500K OHM 2.5W 0.01% AXIAL
Podatkovni listi: Y1758500K000T0L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 495 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 495 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y1758500K000T0L
Številka dela Y1758500K000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 500K OHM 2.5W 0.01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 495 pcs Podatkovni list Y1758500K000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Serija HZ Odpornost 500 kOhms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 500 kOhms ±0.01% 2.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil