Y4013300R000D9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y4013300R000D9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 300 OHM 0.5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: Y4013300R000D9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y4013300R000D9W
Številka dela Y4013300R000D9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 300 OHM 0.5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14531 pcs Podatkovni list Y4013300R000D9W.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±2.5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija FRST Odpornost 300 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tray
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 300 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Sestava Metal Foil