Y40222K49000Q6R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y40222K49000Q6R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y40222K49000Q6R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 2.49KOHM 0.02% 1/5W 0805
Podatkovni listi: Y40222K49000Q6R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y40222K49000Q6R
Številka dela Y40222K49000Q6R Proizvajalec Vishay Precision Group
Količina na voljo 4947 pcs Podatkovni list Y40222K49000Q6R.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija FRSM Odpornost 2.49 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 2.49 kOhms ±0.02% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil