Y40224K90000T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y40224K90000T0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka FRSM0805 4K9000 TCR0.2 0.01% B W
Podatkovni listi: Y40224K90000T0W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y40224K90000T0W
Številka dela Y40224K90000T0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis FRSM0805 4K9000 TCR0.2 0.01% B W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3968 pcs Podatkovni list Y40224K90000T0W.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija FRSM Odpornost 4.9 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tray
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 4.9 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil