Y4023459R000Q0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y4023459R000Q0R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y4023459R000Q0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 459 OHM 0.02% 0.3W 1206
Podatkovni listi: Y4023459R000Q0R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y4023459R000Q0R
Številka dela Y4023459R000Q0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 459 OHM 0.02% 0.3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17650 pcs Podatkovni list Y4023459R000Q0R.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija FRSM Odpornost 459 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 459 Ohms ±0.02% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil