Y4024110R000Q9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y4024110R000Q9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka FRSM1506 110R00 TCR0.2 0.02% S W
Podatkovni listi: Y4024110R000Q9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y4024110R000Q9W
Številka dela Y4024110R000Q9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis FRSM1506 110R00 TCR0.2 0.02% S W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4148 pcs Podatkovni list Y4024110R000Q9W.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija FRSM Odpornost 110 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Tray
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 110 Ohms ±0.02% 0.3W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil