Y402543K0000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y402543K0000B9R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka FRSM2010 43K000 TCR0.2 0.1% S T
Podatkovni listi: Y402543K0000B9R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y402543K0000B9R
Številka dela Y402543K0000B9R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis FRSM2010 43K000 TCR0.2 0.1% S T Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2402 pcs Podatkovni list Y402543K0000B9R.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serija FRSM Odpornost 43 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Strip
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 43 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Non-Inductive Metal Foil