Y40452K23300T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y40452K23300T0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 2.233K OHM 0.01% 1/20W
Podatkovni listi: Y40452K23300T0W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y40452K23300T0W
Številka dela Y40452K23300T0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 2.233K OHM 0.01% 1/20W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14795 pcs Podatkovni list Y40452K23300T0W.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Serija V5X5PT Odpornost 2.233 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tray
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 2.233 kOhms ±0.01% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil