Y40454K25000J0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y40454K25000J0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 4.25K OHM 5% 1/20W 0505
Podatkovni listi: Y40454K25000J0W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y40454K25000J0W
Številka dela Y40454K25000J0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 4.25K OHM 5% 1/20W 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29214 pcs Podatkovni list Y40454K25000J0W.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Serija V5X5PT Odpornost 4.25 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tray
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 4.25 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil