Y404730K0000Q0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y404730K0000Q0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 30K OHM 0.02% 1/10W 1505
Podatkovni listi: Y404730K0000Q0W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y404730K0000Q0W
Številka dela Y404730K0000Q0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 30K OHM 0.02% 1/10W 1505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 17917 pcs Podatkovni list Y404730K0000Q0W.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Serija V15X5PT Odpornost 30 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tray
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 30 kOhms ±0.02% 0.1W, 1/10W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil