Y405310K0000J0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y405310K0000J0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y405310K0000J0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Podatkovni listi: Y405310K0000J0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y405310K0000J0L
Številka dela Y405310K0000J0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4110 pcs Podatkovni list Y405310K0000J0L.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.250" x 0.175" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.45mm x 6.35mm)
Serija Accutrim™1240W Odporen material Metal Foil
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Druga imena 1240W 10K 5.0%
Število obratov 21 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21 Turn Top Adjustment