Y40654K10200Q0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y40654K10200Q0W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 4.102K OHM 0.8W 2010
Podatkovni listi: Y40654K10200Q0W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y40654K10200Q0W
Številka dela Y40654K10200Q0W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 4.102K OHM 0.8W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10305 pcs Podatkovni list Y40654K10200Q0W.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±2.5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serija FRSH Odpornost 4.102 kOhms
Moč (Watts) 0.8W Pakiranje Tray
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 4.102 kOhms ±0.02% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil