Y406610K0000Q0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y406610K0000Q0R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y406610K0000Q0R
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES SMD 10K OHM 0.02% 1.2W 2512
Podatkovni listi: Y406610K0000Q0R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y406610K0000Q0R
Številka dela Y406610K0000Q0R Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES SMD 10K OHM 0.02% 1.2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4957 pcs Podatkovni list Y406610K0000Q0R.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±2.5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Serija FRSH Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 1.2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena Y4066-10KBTR
Y406610K0000T0R
delovna temperatura -55°C ~ 225°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 10 kOhms ±0.02% 1.2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Sestava Metal Foil