Y4076125K000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y4076125K000B9W
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka FRFC2512 125K00 TCR0.2 0.1% S W
Podatkovni listi: Y4076125K000B9W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y4076125K000B9W
Številka dela Y4076125K000B9W Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis FRFC2512 125K00 TCR0.2 0.1% S W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2760 pcs Podatkovni list Y4076125K000B9W.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija FRFC Odpornost 125 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tray
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm)
Lastnosti Non-Inductive Stopnja napak -
natančen opis 125 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil Sestava Metal Foil