Y407815K0000V9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y407815K0000V9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y407815K0000V9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 15K OHM 0.3W 0.005% RADIAL
Podatkovni listi: Y407815K0000V9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y407815K0000V9L
Številka dela Y407815K0000V9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 15K OHM 0.3W 0.005% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2962 pcs Podatkovni list Y407815K0000V9L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient 0.0ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serija VHP101 Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 15 kOhms ±0.005% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil