Y4078500R000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y4078500R000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 500 OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Podatkovni listi: Y4078500R000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y4078500R000B9L
Številka dela Y4078500R000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 500 OHM 0.1% 0.3W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1620 pcs Podatkovni list Y4078500R000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient 0.0ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serija VHP101 Odpornost 500 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 500 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil