Y472610K0000A9L
pregled izdelka
Številka dela: Y472610K0000A9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 10K OHM 1W .05% AXIAL
Podatkovni listi: Y472610K0000A9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y472610K0000A9L
Številka dela Y472610K0000A9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 10K OHM 1W .05% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1307 pcs Podatkovni list Y472610K0000A9L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±0.05% 1W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil