Y4726110R000V9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y4726110R000V9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 110 OHM 0.005% 1W AXIAL
Podatkovni listi: Y4726110R000V9L.pdf
Stanje zalog 776 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 776 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y4726110R000V9L
Številka dela Y4726110R000V9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 110 OHM 0.005% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 776 pcs Podatkovni list Y4726110R000V9L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 110 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 110 Ohms ±0.005% 1W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil