Y472725R0000Q9L
pregled izdelka
Številka dela: Y472725R0000Q9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 25 OHM 1.25W .02% AXIAL
Podatkovni listi: Y472725R0000Q9L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 951 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y472725R0000Q9L
Številka dela Y472725R0000Q9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 25 OHM 1.25W .02% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 951 pcs Podatkovni list Y472725R0000Q9L.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 1.25W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 25 Ohms ±0.02% 1.25W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil