Y4728300K000U9L
pregled izdelka
Številka dela: Y4728300K000U9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 300K OHM 1.5W 0.002% AXIAL
Podatkovni listi: Y4728300K000U9L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 602 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y4728300K000U9L
Številka dela Y4728300K000U9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 300K OHM 1.5W 0.002% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 602 pcs Podatkovni list Y4728300K000U9L.pdf
Toleranca ±0.002% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Serija HZ Odpornost 300 kOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 300 kOhms ±0.002% 1.5W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil