Y4729333K000V9L
pregled izdelka
Številka dela: Y4729333K000V9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 333K OHM 0.005% 1.75W AXIAL
Podatkovni listi: Y4729333K000V9L.pdf
Stanje zalog 457 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 457 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y4729333K000V9L
Številka dela Y4729333K000V9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 333K OHM 0.005% 1.75W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 457 pcs Podatkovni list Y4729333K000V9L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Serija HZ Odpornost 333 kOhms
Moč (Watts) 1.75W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 4 Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 333 kOhms ±0.005% 1.75W Through Hole Resistor Axial - 4 Leads Non-Inductive Metal Foil