Y505110K0000J0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y505110K0000J0L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y505110K0000J0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: Y505110K0000J0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y505110K0000J0L
Številka dela Y505110K0000J0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7249 pcs Podatkovni list Y505110K0000J0L.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.325" x 0.195" Face x 1.250" L (8.26mm x 4.95mm x 31.75mm)
Serija Accutrim™1202Y Odporen material Metal Foil
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena Y5051-10KA
Število obratov 25 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Metal Foil 25 Turn Side Adjustment