Y5053500R000J0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y5053500R000J0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka TRIMMER 500OHM 0.25W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: Y5053500R000J0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y5053500R000J0L
Številka dela Y5053500R000J0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis TRIMMER 500OHM 0.25W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5327 pcs Podatkovni list Y5053500R000J0L.pdf
Toleranca ±5% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.250" x 0.175" Face x 0.250" L (6.35mm x 4.45mm x 6.35mm)
Serija Accutrim™1240X Odporen material Metal Foil
Odpornost 500 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 21
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 500 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Metal Foil 21 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment