Y5077120R000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y5077120R000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 120 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Podatkovni listi: Y5077120R000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Y5077120R000T0L
Številka dela Y5077120R000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 120 OHM 0.6W 0.01% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6641 pcs Podatkovni list Y5077120R000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
Serija VHZ Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.430" (10.92mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 120 Ohms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil