Y5077240R000V0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y5077240R000V0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 240 OHM 0.005% 0.6W RADIAL
Podatkovni listi: Y5077240R000V0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y5077240R000V0L
Številka dela Y5077240R000V0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 240 OHM 0.005% 0.6W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1543 pcs Podatkovni list Y5077240R000V0L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
Serija VHZ Odpornost 240 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.525" (13.33mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 240 Ohms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil