Y57873K72120B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y57873K72120B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 3.7212K OHM 0.1% 0.6W RADIAL
Podatkovni listi: Y57873K72120B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y57873K72120B9L
Številka dela Y57873K72120B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 3.7212K OHM 0.1% 0.6W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2721 pcs Podatkovni list Y57873K72120B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±1ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
Serija VH Odpornost 3.7212 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.430" (10.92mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 3.7212 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil