Y6071100R000V9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y6071100R000V9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y6071100R000V9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 100 OHM .3W .005% RADIAL
Podatkovni listi: Y6071100R000V9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y6071100R000V9L
Številka dela Y6071100R000V9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 100 OHM .3W .005% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4284 pcs Podatkovni list Y6071100R000V9L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serija HZ Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±0.005% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil