Y607125R0000A9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y607125R0000A9L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y607125R0000A9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 25 OHM .3W .05% RADIAL
Podatkovni listi: Y607125R0000A9L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y607125R0000A9L
Številka dela Y607125R0000A9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 25 OHM .3W .05% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6437 pcs Podatkovni list Y607125R0000A9L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serija HZ Odpornost 25 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 25 Ohms ±0.05% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil