Y6071810R000V9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y6071810R000V9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 810 OHM 0.005% 0.3W RADIAL
Podatkovni listi: Y6071810R000V9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y6071810R000V9L
Številka dela Y6071810R000V9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 810 OHM 0.005% 0.3W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1490 pcs Podatkovni list Y6071810R000V9L.pdf
Toleranca ±0.005% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serija HZ Odpornost 810 Ohms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.506" (12.85mm) Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 810 Ohms ±0.005% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil