Y6072120R000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y6072120R000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 120 OHM 1/5W .1% RADIAL
Podatkovni listi: Y6072120R000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y6072120R000B9L
Številka dela Y6072120R000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 120 OHM 1/5W .1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5851 pcs Podatkovni list Y6072120R000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±0.2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Serija VHP203 Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.395" (10.03mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 120 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil