SFH600-1X009T
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFH600-1X009T
Proizvajalec / znamka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Opis izdelka OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD
Podatkovni listi: 1.SFH600-1X009T.pdf2.SFH600-1X009T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFH600-1X009T
Številka dela SFH600-1X009T Proizvajalec Vishay / Semiconductor - Opto Division
Opis OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220834 pcs Podatkovni list 1.SFH600-1X009T.pdf2.SFH600-1X009T.pdf
Voltage - Output (Max) 70V Napetost - izolacija 5300Vrms
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.25V Vce Saturation (Max) 400mV
Vklop / izklop čas (tip) 3.2µs, 3µs Paket naprave za dobavitelja 6-SMD
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 2µs, 2.5µs
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, Gull Wing
Vrsta izhoda Transistor with Base delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število kanalov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa DC
natančen opis Optoisolator Transistor with Base Output 5300Vrms 1 Channel 6-SMD Trenutni količnik prenosa (min) 63% @ 10mA
Razmerje trenutnega prenosa (maks.) 125% @ 10mA Trenutni - izhod / kanal 50mA
Tok - DC naprej (če) (maks.) 60mA