VDMO10A0
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VDMO10A0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDMO10A0
Proizvajalec / znamka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Opis izdelka DISPLAY 7SEG 10MM SOFT ORNG C.A.
Podatkovni listi: VDMO10A0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDMO10A0
Številka dela VDMO10A0 Proizvajalec Vishay / Semiconductor - Opto Division
Opis DISPLAY 7SEG 10MM SOFT ORNG C.A. Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98727 pcs Podatkovni list VDMO10A0.pdf
Valovna dolžina - vrh 605nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.591" H x 0.386" W x 0.148" D (15.00mm x 9.80mm x 3.75mm) Serija VDM.10A0
Odmik moči (maks.) 70mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Druga imena VDMO10A0TR
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 0.65mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.39" (10.00mm) natančen opis Character LED Display Module Orange 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.591" H x 0.386" W x 0.148" D (15.00mm x 9.80mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode