VLMK32ABBB-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLMK32ABBB-GS08
Proizvajalec / znamka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Opis izdelka LED AMBER 4PLCC SMD
Podatkovni listi: VLMK32ABBB-GS08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLMK32ABBB-GS08
Številka dela VLMK32ABBB-GS08 Proizvajalec Vishay / Semiconductor - Opto Division
Opis LED AMBER 4PLCC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 205805 pcs Podatkovni list VLMK32ABBB-GS08.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča 616nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.85V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja 4-PLCC Velikost / dimenzija 3.20mm L x 2.80mm W
Serija VLM.32 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-PLCC Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Ocena 2125mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Preglednost objektiva -
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 2.40mm Barva objektiva -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 2.10mm
Lastnosti - natančen opis Amber 616nm LED Indication - Discrete 1.85V 4-PLCC
Tok - preskus 50mA Konfiguracija Standard