VLMY235T2V1-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
Vishay / Semiconductor - Opto Division
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLMY235T2V1-GS08
Proizvajalec / znamka: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Opis izdelka MINI SMD POWER LED YELLOW
Podatkovni listi: VLMY235T2V1-GS08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLMY235T2V1-GS08
Številka dela VLMY235T2V1-GS08 Proizvajalec Vishay / Semiconductor - Opto Division
Opis MINI SMD POWER LED YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 329910 pcs Podatkovni list VLMY235T2V1-GS08.pdf
Valovna dolžina - vrh 591nm Valovna dolžina - prevladujoča 589nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja SMD MiniLED Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.055" W (2.05mm x 1.40mm)
Serija MiniLED Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena VLMY235T2V1-GS08CT
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Ocena 520mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Preglednost objektiva - Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 0.90mm
Barva objektiva - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.055" (1.40mm) Lastnosti -
natančen opis Yellow 589nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, J-Lead Tok - preskus 20mA