PLTT0805Z4700AGT5
Vishay Thin FilmVishay Thin Film
PLTT0805Z4700AGT5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLTT0805Z4700AGT5
Proizvajalec / znamka: Vishay / Thin Film
Opis izdelka RES SMD 470 OHM 0.05% 1/4W 0805
Podatkovni listi: PLTT0805Z4700AGT5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLTT0805Z4700AGT5
Številka dela PLTT0805Z4700AGT5 Proizvajalec Vishay Thin Film
Opis RES SMD 470 OHM 0.05% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23585 pcs Podatkovni list PLTT0805Z4700AGT5.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±5ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija PLTT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 215°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca PLTT0805Z4700AGT5
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm) Lastnosti Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
FIFO's 2 Razširjen opis 470 Ohm ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.05% Opis RES SMD 470 OHM 0.05% 1/4W 0805