CDR01BX181BKZPAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR01BX181BKZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR01BX181BKZPAT
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 180PF 100V 10% BX 0805
Podatkovni listi: CDR01BX181BKZPAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR01BX181BKZPAT
Številka dela CDR01BX181BKZPAT Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 180PF 100V 10% BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 209731 pcs Podatkovni list CDR01BX181BKZPAT.pdf
Voltage Rating - AC P (0.1%) Napetost - ocenjena 100V
Toleranca 180pF Debelina (maks.) BX
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Druga imena CDR01BX181BKZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CDR01BX181BKZPAT Vodilni stil 0.055" (1.40mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military
Stopnja napak - Razširjen opis 180pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 180PF 100V 10% BX 0805