CDR31BP130BKZMAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR31BP130BKZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR31BP130BKZMAT
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 13PF 100V 10% BP 0805
Podatkovni listi: CDR31BP130BKZMAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR31BP130BKZMAT
Številka dela CDR31BP130BKZMAT Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 13PF 100V 10% BP 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 195834 pcs Podatkovni list CDR31BP130BKZMAT.pdf
Voltage Rating - AC M (1%) Napetost - ocenjena 100V
Toleranca 13pF Debelina (maks.) BP
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Druga imena CDR31BP130BKZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CDR31BP130BKZMAT Vodilni stil 0.051" (1.30mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Military
Stopnja napak - Razširjen opis 13pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 13PF 100V 10% BP 0805