VJ0402D680MLXAC
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ0402D680MLXAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0402D680MLXAC
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: VJ0402D680MLXAC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0402D680MLXAC
Številka dela VJ0402D680MLXAC Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 296760 pcs Podatkovni list VJ0402D680MLXAC.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 68pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serija VJ HIFREQ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca VJ0402D680MLXAC Vodilni stil 0.024" (0.61mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 68pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0402