VJ0505D820JXCAJ
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ0505D820JXCAJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0505D820JXCAJ
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 82PF 200V NP0 0505
Podatkovni listi: VJ0505D820JXCAJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0505D820JXCAJ
Številka dela VJ0505D820JXCAJ Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 82PF 200V NP0 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 415955 pcs Podatkovni list VJ0505D820JXCAJ.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 82pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija VJ QUAD HIFREQ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0505 (1313 Metric)
Druga imena 720-1433-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Številka izdelka proizvajalca VJ0505D820JXCAJ
Vodilni stil 0.057" (1.45mm) Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.85mm)
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
Razširjen opis 82pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 82PF 200V NP0 0505