VJ0603A1R0CXAAC
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ0603A1R0CXAAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0603A1R0CXAAC
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 1PF 50V NP0 0603
Podatkovni listi: VJ0603A1R0CXAAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0603A1R0CXAAC
Številka dela VJ0603A1R0CXAAC Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 1PF 50V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 337308 pcs Podatkovni list VJ0603A1R0CXAAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 1pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija VJ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca VJ0603A1R0CXAAC Vodilni stil 0.036" (0.92mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 1pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25pF Opis CAP CER 1PF 50V NP0 0603