VJ0603D101MXCAJ
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ0603D101MXCAJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0603D101MXCAJ
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: VJ0603D101MXCAJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0603D101MXCAJ
Številka dela VJ0603D101MXCAJ Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 451522 pcs Podatkovni list VJ0603D101MXCAJ.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 100pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija VJ HIFREQ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca VJ0603D101MXCAJ Vodilni stil 0.037" (0.94mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 100pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0603