VJ0603D301JLXAR
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ0603D301JLXAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0603D301JLXAR
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 300PF 25V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: VJ0603D301JLXAR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0603D301JLXAR
Številka dela VJ0603D301JLXAR Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 300PF 25V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 335067 pcs Podatkovni list VJ0603D301JLXAR.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 300pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija VJ HIFREQ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca VJ0603D301JLXAR Vodilni stil 0.037" (0.94mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 300pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 300PF 25V C0G/NP0 0603