VJ0805D3R0CLPAC
Vishay VitramonVishay Vitramon
Vishay Vitramon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0805D3R0CLPAC
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 3PF 250V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: VJ0805D3R0CLPAC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0805D3R0CLPAC
Številka dela VJ0805D3R0CLPAC Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 3PF 250V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 213215 pcs Podatkovni list VJ0805D3R0CLPAC.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca 3pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija VJ HIFREQ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca VJ0805D3R0CLPAC Vodilni stil 0.057" (1.45mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 3pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25pF Opis CAP CER 3PF 250V C0G/NP0 0805