VJ0805Y104JXAAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ0805Y104JXAAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0805Y104JXAAT
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Podatkovni listi: VJ0805Y104JXAAT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0805Y104JXAAT
Številka dela VJ0805Y104JXAAT Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 520830 pcs Podatkovni list VJ0805Y104JXAAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 0.1µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija VJ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca VJ0805Y104JXAAT Vodilni stil 0.057" (1.45mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 0.1µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805