VJ0805Y562KXACW1BC
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ0805Y562KXACW1BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ0805Y562KXACW1BC
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 5600PF 50V X7R 0805
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ0805Y562KXACW1BC
Številka dela VJ0805Y562KXACW1BC Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 5600PF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 5600pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija VJ